Oleme loodud selleks, et kõnetada publikut läbi valdkondadevaheliste kunstiliikide – olgu selleks siis kaasaegse tsirkuse etendus, uus rahvusvaheline koostööprojekt, loovtunnid koolidele, koolituspaketid firmadele või eriliselt meeldejäävad tähtsündmused. Märksõnadeks on kvaliteetaeg pere, sõprade või töökaaslastega; koos avastamine, kogemine ja õppimine.

Rõõmustame eriliselt, kui meil õnnestub pakkuda lihtsaid, vaatajat üllatavaid elamusi, aga samas oleme igati valmis seljatama ka keerukamaid väljakutseid. Meie eesmärk on leida ainulaadne lõpplahendus, mis vastab just konkreetse koostööpartneri, kliendi või lastegrupi vajadustele.

Üheskoos kogedes, avastades ja luues paotame ukse kunstimaailma. Nii aitame igaühel läbi isikliku kogemuse avastada lihtsaid rõõme. Usume, et sedasi jõuame kordumatu tulemuseni, mis pakub igale inimesele loomingulist enesearengu võimalust läbi haridusliku meelelahutuse.

Uus rahvusvaheline kaasaegse tsirkuse festival HOOG toimub Haapsalus 8.-10. juunil 2018.

HOOG ühendab etenduskunstid, pakkudes üllatavaid elamusi ja praktilisi kogemusi nii täiskasvanutele kui ka lastele. Festivali programm toob fookusesse uudse ja põneva etenduskunstina kaasaegse tsirkuse, kus vormitakse füüsiline võimekus kunstiliselt kaunisse pakendisse, testides inimvõimete piire. Sõnadeta lavastused on mõistetavad kõigile, loomi meelelahutuseks ei kasutata ning palliga hüljes ning karu jalgrattal jäägugi ajalukku.

Uuri lähemalt HOOG Festivali Facebooki

ja kodulehte hoogfestival.ee

Andke meile hoogu Hooandjas unistuste Tsirkusemaailma loomiseks, kus iga soovija - nii suur kui väike - saab juhendajate suunamisel ise turvaliselt trikke ja nippe õppida.

Anu Tähemaa Loovustunnid

Loovtunnid koolidele, ettevõtetele ja peredele said alguse 2000. aastal. Neis tundides rakendatavad uudsed võtted, toetav suhtumine ning loovad tegevused innustavad osalejaid läbi suunatud grupitöö ja individuaalsete ülesannete avastama iseenda varjatud võimeid.

Tunnitegevustes rakendatakse sõnarütme, liikumist, muusikat, fantaasia- ja pillimänge. Harjumuspärase kuulmise asemel õpitakse kuulama ja õpitakse juurde oskusi, mille abil oma ideid teistele arusaadavaks teha. Tegevuste käigus õpitakse paremini tunnetama nii iseennast kui tähele panema kaaslasi. Just enda kõrval olijaid märgates sünnivad need hetked, mis kasvatavad südames rõõmu. Loovtunnid annavad juurde enesekindlust ning esinemisjulgust igas vanuses osalejatele.

24.03.18 Loovtunnid Järvamaa mõisakoolides. Järva Teataja

ADP Produktsioon

ADP fookuses on valdkondade vahelised kunstid, millega on seotud etenduskunstide import ja eksport, uute etenduste loomine ning rahvusvahelised koostööprojektid. Koolitust ja konsultatsioone saab küsida avaliku esinemine, lavalise liikumine, hääle kasutamise, firmasündmuste loomise, esinejate leidmise, sünnipäevade ja tähtpäevade sisustamise (pillimäng, loovad tegevused) või projektikirjutamise osas.

21-27.04.18 Etendus väikelastele vanuses 0-3 eluaastat “Värvilised mängud”
Anu Tähemaa alustas loovtundide, sündmuste korralduse ja lavastamisega aastal 2000 tehes koostööd erinevate koolide, stuudiote ja kooridega. Produtseerimise ja korralduskogemused on seotud kaasaegse tantsu, tsirkuse, muusika, filmi, teatri ja konverentsidega.

Tähemaa on andnud erinevaid koolitusi ning meistriklasse erinevas vanuses sihtgruppidele.
2014. aastal loodud AD Productions MTÜ avas võimalused rahvusvaheliseks koostööks. ADP on Kaasaegse Tsirkuse Arenduskeskuse ja Baltic Nordic Circus Networki asutajaliige.

ADP tegevustesse on kaasatud oma ala parimad vabatahtlikud, kelle sooviks on läbi uudsete kunstivormide ja tegevuste anda oma panus haridusliku meelelahutuse arendmisse Eestis.


Kontakt:
Anu Tähemaa
Mob: +372 505 8618
E-mail: anu@adproductions.ee