Oleme selleks, et kõnetada publikut läbi valdkondade vaheliste kunstiliikide. Olgu selleks kas kaasaegse tsirkuseetendus, uus rahvusvaheline koostööprojekt, loovtunnid, koolituspaketid firmadele või eriliselt meeldejäävad tähtsündmused. Märksõnaks kvaliteetaeg. Kuulates, mõeldes, vaadates, imestades ja jälgides oleme Sinuga. Paotame ukse kunstimaailma aidates avastada läbi isikliku kogemuse uusi väärtusi sinu igapäevaelus.

AD Productions’il on kolm peamist suunda:

home_music_list_icon2

PRODUKTSIOON:

Erinevad valdkondade vaheliste kunstide rahvusvahelised koostööprojektid, rahvusvaheliste truppide Eestisse toomine ja ka Eesti artistide viimine välismaale. Uute etenduste loomine. (Hetkel oleme loomas toodet Foody Alleni fuajeese, kus segame toidukunsti ja kaasaegset tsirkusekunsti. Pealkiri “Igavikuline õhtusöök”
home_music_list_icon1

LOOVTUNNID:

Tundides toimub töö erinevas vanuses inimestega rakendades kunstimaailma erinevaid vorme, mis kokku ongi üks suur kunst. Koolitusel osalejad saavad paremini tundma ennast, oma võimeid ning avastada kunstimaailma nii läbi suunatud grupitöö kui individuaalsete ülesannete.

On palju täiskasvanuid kui lapsi, kelle sooviks on olnud tegeleda kunstidega, aga mitte kõigil ei ole olnud võimalust. Võimalik, et kunagi on nad kõrvale lükatud, sest kas puudub viisipidamine või ollakse “kohmakas kui karu”. Ja see on jäänud kripeldama, sest tahe on endiselt olemas.

home_music_list_icon3

FESTIVALI KORRALDUS:

Publiku kõnetamine läbi valdkondade vaheliste kunstiliikide (mitte ainult kaaseagne tsirkus vaid kõiksuguste kunstiliikide ühendamine) Otsin etendusi, mis on valdkondade vahelised ja väga huvitavad.